Barbara Palvin Eşinin Soyadıyla Anılmak İstedi: ‘Bana Bayan Sprouse Deyin’

Dünyaca ünlü model Barbara Palvin, oyuncu Dylan Sprouse ile geçtiğimiz temmuz ayında Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de küçük bir köyde düzenlenen törenle evlenmişti.

Mutlu birliktelikleri süren ünlü çift, önceki gün Dylan Sprouse’un ikiz kardeşi Cole Sprouse’un Lisa Frankenstein adlı filmin Los Angeles’taki gösterimine katıldı.

Dünyaca ünlü Victoria’s Secret modeli, kırmızı halıda poz verirken kendisine “Bayan Palvin (Miss Palvin)” diye seslenen fotoğrafçıyı uyardı.

Artık evli bir kadın olduğunu ve kocasının soyadıyla çağrılmak istediğini belirten bir uyarıda bulunan Barbara Palvin, fotoğrafçıya “Bana Bayan Sprouse (Mrs. Sprouse) deyin” dedi.

Bu anlar galayı takip eden diğer basın mensuplarının kamerasına takıldı.

“YENİ İSMİME ALIŞMAM ZAMAN ALACAK”
Öte yandan Barbara Palvin, 2018 yılından bu yana beraber olduğu Dylan Sprouse ile Budapeşte’deki düğününden kısa bir süre sonra verdiği röportajda yeni soyadına alışmasının biraz zaman alacağını söylemişti.

Ünlü model, Vogue dergisine verdiği röportajda “Dylan zaten bana üç yıldır ‘karıcığım’ diye sesleniyor. Onun uyum sağlaması gereken yeni bir durum yok, Ama benim yeni ismime alışmam biraz zaman alacak” diye konuşmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x